У цю неділю (29.10) у Львові, в на базі осередку у НВК “Гроно” проходила здача технічних елементів.

Вихованці ШБГ “Шаблезуб” брали участь у своєрідному іспиті на перевірку майтерності.

Цей іспит передбачає виконання як окремих технічних елементів (кроків, копняків, стусанів), так і їх комбінацій (сув’язей).

Здача техніки має на меті перевірити, як гопаківці засвоїли моторику виконання ударів, чи володіють плавністю рухів, гнучкістю, спритністю та витривалістю.

Тільки відповідаючи всім цим вимогам, гопаківець може гідно пройти це випробовування та отримати позитивну оцінку: “добре” (кількість балів від 4.0 – 4.49) чи “відмінно” (бали від 4.5 – 5.0).
А успішно складена здача доводить готовність переходити від теорії до практики та дарує допуск до змагань.

Усі, хто не брали участь у здачі, або не досягли бажаного результату, зможуть спробувати свої сили на додатковій здачі, що відбудеться найближчими вихідними на базі осередку у НВК ім. В.Стуса.

А ті, хто іспит склали вдало, активно готуються до обласних змагань з дисциплін “Однотан”, “Тан-двобій” та “Борня”, що відбуватимуться 12 листопада.

В загальному, на першу частину здачі з’явилися 219 вихованців ШБГ “Шаблезуб”, результативність яких вражає: 30 оцінок “відмінно”, 167 “добре” і лише 22 оцінки “незадовільно”. Всього, успішно склали іспит кожні 9 з 10 гопаківців.