ШБГ “Шаблезуб” заснована у 2002 році Куцаном Володимиром Богдановичем у м.Львів. Станом на сьогодні, ШБГ “Шаблезуб” є найбільшою школою Бойового Гопака у складі Міжнародної Федерації Бойового Гопака, та налічує 17 осередків у м.Львів, 7 осередків у Львівській області, а також у м.Івано-Франківськ та м.Київ.

Тим не менше, Школа Бойового Гопака “Шаблезуб”, це не просто команда однодумців, об’єднаних під одним ім’ям. Це справжня сім’я, яка живе однією ідеєю. Це середовище справжніх побратимів, незалежно, хто в якому місті проживає, чи в якому залі тренується.

ШБГ “Шаблезуб” має на меті всебічний розвиток Бойового Гопака, як національної ідеї, а не суто як виду єдиноборства. Серед наших вихованців існує неписане правило: бути “Шаблезубом” – означає бути найкращим. Але найкращим не тільки на тренуванні, але й у навчанні, вихованні, стосунках з близькими, тощо. Потрібно постійно прагнути до самовдосконалення, якщо ми хочемо зробити світ навколо кращим.

Наша мета – виховати нове покоління українців, покоління з правильними цінностями, гармонійно розвинених як фізично, так і духовно, гідних синів своєї Батьківщини!